Терміново!Не тільки з Донеччини: в Україні обов’язкова Евакуація може розширитися ще на кілька областей

В Україні не виключають, що обов’язкова евакуація мирного населення може розширитись і на інші області, крім Донецької. Можливо, це буде Запоріжжя, Херсонщина, Харківщина. Це пов’язано з тим, що ворог може вивести з ладу теплоцентралі й інші критичні об’єкти українських населених пунктів.

Відповідну заяву на пресбрифінгові в четвер, 11 серпня, зробила віцепрем’єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук (подивитися )

“Обов’язкова евакуація з Донецької області – вона перша й поки що єдина. Але наші прогнози й аналізи вказують на те, що вона продовжуватиметься і в інших регіонах”, – сказала політикиня.

Ситуація, як зазначила вона, з настанням осінньо-зимового опалювального періоду погіршиться, а централізоване надання тепла значно утрудниться.

“Ми розуміємо, що робить ворог, і прогнозуємо, що його зусилля вивести з ладу теплоцентралі, критичні об’єкти будуть ймовірно… [цілями]. Ми розуміємо, що не всі з них вдасться відремонтувати, і розуміємо, що частина міст і сіл Запорізької, Херсонської, Харківської області може виявитися без засобів до життя: опалення, світла. Навіть ті мережі, які є, навіть якщо тільки електричні, вони не витримають навантаження й ми вже це прогнозуємо”, – пояснила Верещук.

Вона додала, що за 10 днів серпня з Донецької області евакуювали 3908 осіб, із них 777 дітей.

Щодо даних з інших регіонів:

– 5 тисяч осіб виїхали на Херсонщину, в основному жінки й діти;
– 5123 – із Запорізької області;
– 1681 – із Харківської області.

Усього з тимчасово окупованих територій виїхали 12 054 особи, серед них 5 717 дітей.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *