Ну що ж нарешті цей день найстав – США щойно офіційно виступили і дали “добро” ЗСУ використовувати надану західну зброю для ударів по Криму – Politico

США схвалили використання Україною західного озброєння для ударів по ворожих цілях в окупованому Криму. Подібні рішення українська влада ухвалюватиме самостійно.

Про це пише Politico, посилаючись на високопоставленого представника у Білому домі. У Вашингтоні наголосили, що Крим – це Україна.

“Звичайно, ми не обираємо цілі, і все, що ми надали, призначено для самооборони. Будь-яка ціль, яку вони (українці. – Ред.) вирішать переслідувати на суверенній українській землі, за визначенням є самообороною”, – сказав чиновник.

За його словами, американська сторона вже повідомила офіційний Київ, що удари по об’єктах окупантів у Криму західним озброєнням є допустимими.

Як писав OBOZREVATEL, радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв’ю The Guardian натякнув, що у тимчасово окупованому Криму можуть статися нові вибухи. Він також дав зрозуміти, що Київ розглядає Кримський міст, що з’єднує півострів із Росією, як законну військову ціль.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *