25 хвилин тому! Краще сядьте! З 150 тис окупантів залишилося 10 тис: ЗСУ вжарили – перевершили себе! Диво на фронті!

Низка аналітиків прогнозує спробу РФ повторити 24 лютого у більш жорсткому варіанті. Прогнозують терміни від 29 серпня до 5 вересня.

 

Військовий експерт Олег Жданов пояснив, чи є така можливість у росіян.

“У плані завдання ракетних ударів РФ може повторити сценарій нападу 24 лютого. Але вже не в такій кількості, як було”, – зазначив експерт.

Щодо військової потужності, за його словами, окупанти не мають такої чисельності, яка була на початку війни.

“З того, що є на сьогодні в Україні, ми постійно, щодня, виносимо їхню логістику. Вона у них ускладнюється, їм потрібно везти нові запаси. Вони навіть не можуть остаточно сформувати корпус. 10 тис. не зламає ситуацію навіть на одному оперативному напрямку”, – сказав Жданов.

На його думку, наразі немає угруповання військ (150-175 тис), що заходило до України 24 лютого.

“Цих військ немає. Вони не можуть розпочати наступ на південному напрямку, там, де вони хотіли. На сьогоднішній день ударного угрупування, яке могло б прорвати нашу оборону, немає. Головне наше завдання – переламування російської армії та оборона”, – сказав Жданов.

До слова, як підкреслює аналітичний телеграм-канал Вольнодумець, російські війська продовжують зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю за територією Донецької області, для чого відновлюють боєздатність підрозділів, які зазнали значних втрат, поповнюючи військовою технікою.

За інформацією балакучих бойовиків «ДНР», збройні сили Росії, нібито, використовують зараз у війні проти України приблизно 105 батальйонно-тактичних груп (БТГ). При цьому кількість їхніх військ складає приблизно 160 тисяч осіб. Чи це дійсно так — перевірити не можемо.

У резерві у росіян приблизно 25-27 БТГ, а от чи сформовані вони — не відомо. Швидше за все, їх комплектування продовжується, оскільки постійно зі Східного військового округу Росії йдуть поїзди з військовою технікою, боєприпасами та особовим складом.

Те, що російським військам в Україні чи біля її кордонів йде багато різної техніки та особового складу, бойовики пояснюють тим, що нібито йде велика ротація. Але при цьому самі ж розповідають, що у прикордонних з Україною областях — Курській, Брянській та Білгородській вже завершилася ротація підрозділів ЗС Росії, що може свідчити про їхню готовність до використання у разі наказу наступати на Україну з півночі.

Таку ж загрозу становлять російські підрозділи у Білорусі, розташовані біля кордонів України. Зокрема, у Гомельській та Могилівській областях, де нібито на навчаннях знаходяться підрозділи, які обслуговують російські ракетні комплекси «Іскандер» та С-300. Вони там постійно проводять навчальні пуски ракет. А відомо, що тривалий час війська без діла не можуть бути. До чогось готуються?

За словами бойовиків, зараз російські окупаційні війська на Донбасі постійно поповнюються новою технікою та БК переважно зі Східного військового округу. Так, нещодавно з Новочеркаська бойовикам «ДНР» почали завозити артилерійські установки, у тому числі гаубиці Д-20, що прибули зі сходу Росії. Звідти здебільшого продовжується і комплектація особового складу росіян.

Так, у населених пунктах Волноваського та Великоновосілківського районів Донецької області розмістилися російські солдати, які прибули зі східних регіонів Росії. Роботи там немає, і чоловіче населення активно залучають за контрактами на службу.

До речі, зараз російські окупанти не мають своїх солдатів у сільських школах, будинках культури, дитсадках, готелях, зерносховищах та інших великих спорудах з міркувань безпеки. Вони побоюються, що місцеве населення здасть координати їхнього розташування та ЗСУ накриють їх високоточною артилерійською зброєю. Тому окупанти виганяють місцевих мешканців із будинків і самі там селяться.

А привід для виселення – будь-який: кажуть, що «ти маєш проукраїнську позицію, ходив на українські свята, був із прапором чи у вишиванці, родичі на підконтрольній Україні території». А якщо немає жодних зачіпок, окупанти не морочаться і кажуть: «він пов’язаний із «Правим сектором» чи нацистами».

Все це свідчить про страх окупантів перед українським населенням на окупованих територіях. Вони реально бояться народного спротиву. І цей опір наростає. Навіть тоді, коли люди не мають зброї і коли немає можливості нашкодити загарбникам, вони нагадують окупантам і колаборантам, що на них чекає.

Так, у селі Привільному Волноваського району головному зраднику просто під двері його будинку мешканці поклали вінок із жалобними стрічками, як нагадування про неминучу розплату. Люди чекають на звільнення і вірять у нашу перемогу. Так і буде!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *